• Facebook
  • Twitter

Kometa přežila klinickou smrt a vrací sérii do haly Rondo

Zda diváci sledovali online přenos nebo byli přímo na stadionu, museli minimálně o pět let zestárnout. To, co se dělo a jaký byl průběh, nemohl nechat chladným vůbec nikoho z fanouškovské obce brněnské Komety.

Tu do vedení dostal v první třetině Klimt a hosté téměř půl hodiny vedli, jenže v závěru druhé části vyrovnal David Květoň. Domácí od té doby byli malinko lepší a Brňany držel nad vodou Alexandr Hylák, který vychytal krom nervy drásajícího prodloužení i samostatné nájezdy. V nichž se stal jediným střelcem penaltový specialista Robert Kántor a poslal sérii zpět do města pod Špilberkem, kde se o všem rozhodne v úterý.

SF6, neděle 8.3.2009
KLH Chomutov - HC Kometa 1:2sn (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 38. Květoň (Skořepa) - 9. Klimt (Polodna), 70. Kántor (rozhodující nájezd). Rozhodčí: Lacina, Šír - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 2:4, navíc Mikšovic 10 OT. Využití: Bez využití. V oslabení: 0:0.

Diváci: 6000 (vyprodáno)

Střely na branku: 36:37.

KLH Chomutov: Hanuljak - Nikolov, Grof, Kloz, Všetečka, Ťupa, Bombic, Trefný, Toivonen - Eiselt, Skořepa, Květoň - Hlinka, Mikšovic, Jíra - Hašek, Níka, Tauš - Gombár, Domin, Polanský.
HC Kometa: Hylák - Zubíček, Koma, Kántor, Lhotský, Křetínský, Kempný, Morava, David - Polodna, Kostourek, Korhoň, Brabenec, Haluza, Padělek, Vondráček, Pucher, Dlouhý, Sedlák, Barus, Klimt.

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 9.3.2009 9:52:58