Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Australské Dny 2009 - vyhrajte pobyt v Australii nebo třeba didgeridoo

Do Brna letos opět zavítá v pořadí už 4. ročník veletrhu věnovaného studiu, práci a cestování (a nejenom těmto oblastem) v Austrálii. Veletrh pořádaný ve spolupráci s vybranými australskými vzdělávacími institucemi, pod záštitou Australského honorárního konzula můžete navštívit v úterý 7.dubna v Moravské zemské knihovně.

Pokud se chystáte do Austrálie, ať již za studiem nebo jste jen cestovatelští fandové a nadšenci, potom je tento mini-veletrh pro vás skvělou příležitostí, jak se o nejjižnějším kontinentu dozvědět co nejvíce. V rámci veletrhu budete mít jedinečnou možnost se potkat s lidmi, kteří mají s cestami do Austrálie dlouholeté zkušenosti, také s bývalými "australskými" studenty, zahrajete si na didgeridoo (hudební nástroj australských domorodců), popovídáte si s Australským honorárním konzulem...

Brno Úterý 7. dubna 2009 11:00-18:00 Moravská zemská knihovna v Brně, Kounicova 65a

A důvody proč na tuto akci přijít? Jen tak namátkou jich pořadatelé pár uvádíme:

Na veletrhu Vám představíme náš zbrusu nový katalog s širokou nabídkou australských škol. Poskytneme Vám detailní informace o studijních programech, o aktuálních cenových nabídkách jednotlivých škol a mnoho dalších informací, důležitých pro váš správný výběr vhodného kurzu a školy.

Dozvíte se více o australském vzdělávacím systému, o programech a typech institucí, které můžete v Austrálii studovat. Poradíme vám, jak a podle jakých kritérií si vybrat kvalitní školu a vhodný studijní obor.

Budeme se detailně věnovat i vízové problematice, se kterou máme bohaté zkušenosti. Pravidelně se účastníme školení australské ambasády a jsme u ní registrováni a zplnomocněni k vyřizování australských víz.

V Austrálii se dá při studiu legálně pracovat. Proto vám poradíme , jak a kde práci hledat, jaké typy práce studenti většinou vykonávají, jakou mzdu dostávají... Naši bývalí studenti se s vámi podělí o vlastní pracovní zážitky a zkušenosti!

Nejen pro hudební nadšence a muzikanty bude určen "minikoncert - ukázka hry" na nástroj australských domorodců "DIDGERIDOO". Dozvíte se zajímavosti o tomto nástroji, o jeho historii a o tom z čeho a jak se vyrábí v Austrálii a jak v tuzemsku. Odvážlivci si na něj budou moci zahrát.

Náš kolega, cestovatel, cestopisec a spisovatel a také skvělý fotograf a vypravěč, Vlastimil Tichý, se s vámi v rámci své přednášky podělí o cestovatelské zážitky, budete si moci prohlédnout jeho kolekci velkoformátových fotografií, získat jeho novou knihu o Austrálii s věnováním za veletržní cenu 100 Kč.

Zápisné ZDARMA - Návštěvníci veletrhu vyplněním anketního lísku získávají zdarma zápisné na jednotlivé školy, což znamená úsporu 3 000 - 5 000 Kč.

Vyhrajte jazykový kurz v Austrálii a další ceny. Návštěvníci veletrhu, kteří odevzdají vyplněný anketní lístek (slosovatelnou vstupenku) mohou vyhrát jednu ze zajímavých cen, například cestopisnou knihu "Austrálie (do)duše kontinentu", australské víno, tričko s motivy Austrálie nebo dokonce čtyřtýdenní jazykový kurz v Austrálii!

VSTUP ZDARMA, veletrh je určen pro širokou veřejnost!

Slosovatelná pozvánka a vstupenka ke stažení zde.

Program veletrhu - přednášky a semináře, Brno, Úterý 7.4.2009

11:30 - 13:00 Očima studenta - studium, práce, zkušenosti - přednáší : Ing. Aleš Bárta
13:30 - 14:00 Didgeridoo - unikátní hudební nástroj domorodých Austrálců
14:00 - 15:30 Zemí nekonečna - cestovatelské vyprávění a autogramiáda - přednáší: Mgr. Vlastimil Tichý
16:00 - 17:30 Očima studenta - studium, práce, zkušenosti - přednáší : Ing. Aleš Bárta

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 31.3.2009 11:15:14

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně