affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktuálně k IGNIS BRUNENSIS

Dnes začíná tradiční ohňostrojná přehlídka IGNIS BRUNENSIS a s ní i velmi zajímavý doprovodný program.  

Dnes od 18.00 začíná Slavnost masek prezentací GRAND PRIX POLICIE ČR v jízdě na koni. V 18.15 hodin dorazí na náměstí Svobody asi 25 policejních koní a kočár Národního hřebčína z Kladrub. V cca 18.45 přichází na náměstí Svobody čelo průvodu Slavnosti masek, následně od 18.55 přicházejí po pěti minutách soutěžní kolekce masek brněnských divadel. Po korunovaci Krále masek proběhne volba Podkoního krále masek - soutěž o nejlepší laickou masku. Poté se celé náměstí roztančí a ve 21.45 vyráží průvod v čele s drakem směrem k Zelnému trhu.

Po ohňostrojné ouvertuře na Zelném trhu v cca 22.10 vyvrcholí dnešní den úvodním nesoutěžním prelude přehlídky ohňostrojů STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS v Denisových sadech pod Petrovem. Designér Ivan Martinek si se svým týmem Theatrum Pyroboli připravil show s názvem „Tance draka".

V sobotu 23. května se hlavní program odehraje na Brněnské přehradě. Sobotní den vyvrcholí exhibičním ohňostrojem „Schody do nebe" týmu Flash Barrandov SFX. Srdečně si Vás dovoluji touto cestou ještě jednou pozvat na tiskový brífink k zahájení ohňostrojné přehlídky na Brněnské přehradě, který se uskuteční 23. 5. v 19.00 hodin v tiskovém středisku v hotelu Santon (salonek Svratka v 1. patře). Na Vaše dotazy jsou připraveni odpovídat Jiří Morávek jako hlavní producent a Jaroslav Štolba jako designér Flash Barrandov a technický ředitel přehlídky ohňostrojů. Přizváni jsou také zástupci statutárního města Brna a Jihomoravského kraje.

 

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 22.5.2009 11:21:27

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně