affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Horkýže Slíže zahrají ve středu v Brně

Slovenská skupina Horkýže Slíže vydává 1.10. své další studiové album pod názvem „54 dole hlavou". O týden později vyrazí na t-music Horkýže Slíže tour, které bude produkčně největší v historii kapely, a navštíví sedm koncertních míst včetně pražské malé sportovní haly.

Jubilejní  desátá deska skupiny vyjde netradičně digitální formou na hudebních portálech  
www.t-music.cz a www.tmusiccity.sk. Album bude ke stažení od 1.10. do počítače či mobilního telefonu za cenu, kterou si kapela podle fanoušků zaslouží. Název je odvozen od unikátní milostné polohy, k jejímuž objevení hudebníky inspirovala starověká indická kniha lásky Kámasútra. Rovněž název pilotního singlu Gándí Máhatmá odkazuje na Indii. V lisované verzi se deska objeví 21.10. a poprvé bude k dostání právě na závěrečném koncertu t-music tour v Praze.

Letos slaví  tato slovenská  formace, která si našla svou cestu i k českým hudebním fanouškům, neuvěřitelných sedmnáct let existence. V  současné  sestavě Kuko - Mario Sabotér - Dr. Štefánik - Jean Claud Vandel hrají od roku 2002.  Na svém kontě mají celkem devět studiových alb a jeden záznam koncertu, který vyšel na i na DVD. Většinu času kapela tráví na turné, kdy střídá především česká a slovenská podia, a tak se počet oblíbených energických koncertů blíží každoročně neuvěřitelné stovce.

Poslední  studiový počin Ukáž tu tvoju ZOO přineslo kontroverzní  megahit RnB soul, jehož video viděly na youtube téměř  dva miliony lidí. Ovšem rockové pecky jako Silný Refrén nebo Líza a Vendy nezůstaly pozadu a připojily se k úspěšným hitům jako LAG song či Malá Žužu. Slíže také posbírali  řadu hudebních ocenění jako je Slovenský slávik, ceny Slovenské hudební akademie Aurel či  Hudební ceny Óčka. Dokonce zabodovali i v Českém slavíkovi, když v loňském roce díky hlasům fanoušků obsadili bronzovou příčku v kategorii Slavíci bez hranic.

Během t-music Horkýže Slíže tour kapela zavítá do sedmi významných koncertních míst po celé republice. Začátek je naplánovaný na 6.10. do Ostravy, oficiální křest a vyvrcholení celého turné  proběhne 21.10. v Praze, Incheba Areně. Po tomto turné bude skupina pokračovat v dalším vystupování k novému albu napříč celou Českou republikou.

Stejně jako u předchozích šesti ročníků projektu t-music tour, zaměřeného na turné předních hudebních skupin, čeká návštěvníky speciální scéna, velkoplošné projekce, snížené vstupné, které bude 140 Kč ve všech městech. Z koncertů si návštěvníci kromě jedinečného zážitku odnesou vzpomínkové plakáty, fotky a další překvapení. Budou mít i možnost stažení digitálního obsahu do mobilu jako tapety či vyzváněcí tóny nových skladeb.

Sedmá t-music tour navíc očekává rekordní návštěvnost a nabízí  možnost zakoupení lístků v mobilu. Bez čekání  si je zákazníci mohou koupit na www.t-music.cz/horkyzeslize či rovnou  v  mobilním  telefonu. Pro majitele tarifu BAV SE je tradičně možnost vstupu zcela zdarma.

7.10. BRNO - Bobycentrum

 

 

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 6.10.2009 17:37:16

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně