Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Skyline: na Flédě bez zpěvačky

Jak se často říkává, všechno špatné je k něčemu dobré. To platí i v případě nadcházejícího říjnového koncertu oblíbené kapely Skyline. Zpěvačka Marka musela ze zdravotních důvodů říci ne několika koncertům, a tak se Skyline ocitli před těžkou volbou: buď zrušit všechny koncerty dokud se Marka neuzdraví, nebo vyjet na turné bez své ženské opory, risknout to bez ní.

 

Pokud čtete tento text, je už nejspíše jasné, kterou možnost Skyline zvolili. Zkrátka, postavili se osudu čelem a odehrají to jen v pěti.

Fanoušci Marky jistě mohou být právem zklamání, nicméně Skyline slibují,  že se nám to pokusí vynahradit, jak nejlépe dovedou. Padla např. zmínka o tom, že dojde na některé ze starších skladech, které už nebyly dlouho ke slyšení.

Hlavním  bonusem je ale vystoupení zbrusu nového projektu, který dali dohromady dva členové kapely Skyline - říkají si Hiffi and Jacob a hrají pořádně nakažlivý electrobreak! Kromě nich se během večera na hlavní scéně objeví také DJs Mystique, Yak a Mannack. Barová stage bude pod nadvládou Greatest Hits Collective.

Skyline
Fléda, Brno, 23. 10. 2009

Předprodej: 200 Kč
Na místě:
250 Kč
Start:
20.00 hod.

 

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 19.10.2009 9:27:19

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně