Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

VÝLUKA TRAMVAJÍ V PISÁRKÁCH

Z důvodu opravy kolejí v úseku Mendlovo náměstí - Pisárky - Stránského je od 8:00 hod. v sobotu 1. dubna nepřetržitě do ukončení prací v neděli 2. dubna 2006 (asi do 15 hodin) linka 1 obousměrně v úseku mezi zastávkami Nové sady - Vozovna Komín odkloněna ulicemi Husovou, Veveří a Minskou.

V úseku Hlavní nádraží - Pisárky - Vozovna Komín je zavedena náhradní autobusová strong>linka x1. Zastávka Výstaviště je pro autobusy náhradní dopravy zřízena pod tramvajovým nadjezdem u křižovatky Výstavní - Křížkovského (společná s noční linkou 95), zastávka Pisárky je pro autobusy náhradní dopravy na začátku ulice Žabovřeské u stávající zastávky okružních linek 44 a 84. Mezi zastávkami Výstaviště - Pisárky jedou autobusy linky x1 bez zastávek ulicemi Křížkovského a Bauerovou. Pro směr jízdy k hlavnímu nádraží je výchozí zastávkou linky x1 v Komíně již zastávka Svratecká.

V úseku Mendlovo náměstí - Pisárky je navíc po dobu výluky zavedena mimořádná tramvajová linka X určená zejména pro obsluhu zastávek Vinařská, Lipová a Pisárky. V sobotu 1. 4. od 10:30 do 18 hodin jezdí tramvaje linky X obousměrně po pravé koleji bežně určené pro směr do Pisárek. Od 18 hodin v sobotu 1. 4. do ukončení výluky v neděli 2. 4. je nástupní zastávka linky X v Pisárkách zřízena na nástupišti ve smyčce.

Zastávka Stránského je po dobu výluky bez dopravní obsluhy (možno použít zastávek Vozovna Komín nebo Sochorova).

(DPMB)

Autor: | Zveřejněno: 30.3.2006 5:14:25

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně