Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

NA MAJÁLESU LETOS ZAHRAJE 16 KAPEL

Brněnský Majáles, který letos vyvrcholí ve středu 10. května, už zná kompletní program hlavního dne oslav.

Majáles na Velodromu

Na tradičním obřím open-airu se letos představí celkem 16 vynikajcích kapel z Česka a Slovenska, ale také např. exkluzivní host z Francie.

Jestliže v loňském roce byl jeden velký stage pod širým nebem a druhá scéna byla klubová, letos pořadatelé připravili 2 velké open-air scény, přičemž i ta menší z nich je srovnatelná s loňskou hlavní.

Na nich se od 13:00 představí kapely Chiki liki tu-a, Jaksi Taksi, PSH, Polemic, Tleskač, Ready Kirken, Gaia Mesiah, Mňága a Žďorp, Skyline, Wohnout, Sunshine, Kryštof, Tata Bojs nebo J.A.R.. Zahraničním hostem bude francouzská kapela Slonovski bal, která se v Brně zapsala skvělými koncerty na Flédě. Hlavní scénu otevřou letošní vítězové talentové soutěže Nová krev, kteří se o tuto pozici utkají ve finále 3. května právě na brněnské Flédě.

Vstupenky na hlavní den jsou v předprodejích za stejných podmínek jako loni, tzn. za pouhých 99 Kč (vč. studentského volňásku do multikina), na místě pak stojí 150 Kč. O všech předprodejním místech informuje web.

V Brně se velký Majáles pořádá od roku 2004, kdy proběhl na brněnském Výstavišti, loni se přesunul o pár metrů jižněji na Velodrom. Součástí Majálesu je i tzv. širší program oslav, který je zaměřený na prezentaci studentských dovedností a nemainstreamové aktivity. Sem jsou zařazeny divadelní představení, filmové projekce, workshopy, besedy, nebo také výstavy studentského umění a další.

(Štěpán Neubauer/StudentZone)

Autor: | Zveřejněno: 14.4.2006 11:39:55

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně