affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

POSLEDNÍ ŠANCE PRO "WORLD" TALENTY

30. dubna končí uzávěrka pro mladé "world" kapely. Máte tak poslední možnost se zaregistrovat v soutěži Česká spořitelna Colours Talents.

Registracie a podrobná pravidla najdete na webovkách. Vítěz získá možnost natočení alba (14 dní natáčení ve studiu Indies Records) a jeho vydání u Indies Scope Records. Zároveň bude pozván k vystoupení na festivalu Colours of Ostrava, který se letos koná od 20. do 23. července. Porota bude složená z odborných kritiků, zástupců festivalu Colours of Ostrava, Indies Records a koordinátora soutěže.

Soutěž je určena skupinám, jejichž styl je inspirován jak místní lidovou hudbou, tak i hudbou světovou - například: Irsko, Skandinávie, hudba z Afriky, Asie i jižní Ameriky - a které nejsou smluvně vázány u některé z vydavatelských společností. Odbornou porotou vybraní čtyři finalisté se živě představí 10. června 2006 v rámci festivalu ColourScope na zámku v Kuřimi u Brna, který pořádá vydavatelství Možnosti Indies Records za generálního partnerství České spořitelny.

(Přemysl Štěpánek/Indies Records)

Autor: | Zveřejněno: 18.4.2006 11:05:24

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně