affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

TANEČNÍ STAN NA FESTIVALU HRACHOVKA!

Po loňském zahřívacím testu již festival Hrachovka nabídne doslova hvězdnou přehlídku taneční hudby. Hrachovka se tak svým záběrem posune zase o další „festivalový stupínek“ výše!

Plakát Hrachovka

Dramaturgii dostala na starost prudukční skupina Level B v současnosti provozující klub Fléda. „Nezastíráme, že nás při koncepci tanečního stanu na Hrachovce inspiroval festival Pohoda, kde to fungovala naprosto dokonale“, komentuje Ondráček z Level B. V pátek tak dostane prostor techno, v sobotu naváže odpoledním programem hip hop, který plynule přejde v d´n´b.

Tube Tech

Každý styl budou reprezentovat opravdové hvězdy – za techno a dnb to budou chodící legendy žánrů: Jack de Marseille a Aphrodite, doplněné o „top esa“ posledních let: Tube Tech live a Future Prophecies, z hip hop stars zmiňme nejprogresivnější nu skul Supercrooo! Jack de Marseille je opravdová legenda světové techno scény. Ve Francii, odkud pochází, je společně s Laurentem Garnierem a Vitalicem považován za největší vývozní artikl elektronické scény.

Pokud Vás zaujaly taneční coververze The Doors – The End či Riders On The Storm, které se před pár lety prohnaly technosety snad všech djs, tak máte jasno – tříčlenný projekt Tube Tech se stejně jako na Time Warpu předvede live!

Future Prophecies

Aphroditea, mnohými zvaného též „taťka junglu, autora tracků, které jsou již hymnami zlomenin - Woman that Rolls, Ganja Man, All over me, doplní Future Prophecies, jejichž vystoupení jsou mezi d´n´b fandy pověstná. Kombinují turntablismus s živým ságem v neskutečně živelně energickém pojetí a jejich live act show se řadí k tomu nejlepšímu, co momentální světová dnb scéna může nabídnout.

Z domácí kvality zmiňme Luccu, Sayka, Southeast live, IM Cyber a další! Festival Hrachovka se bude odehrávat v Hrachovci u Valašského Meziříčí ve dnech 27.-30.7. 2006. Na šesti scénách se předvede 132 účinkujících z celého světa – mimo výše zmíněné taneční scény se představí Soulfly, Skye, The Exploited, Interference s Glenem Hansardem (The Frames), Slonovski Bal a další. Z domácí scény nebude chybět špička - J.A.R., No Name, Kryštof, Mig 21, BSP, Sunshine, Vypsana fixa, Wohnout a další…

Více i informací najdete na webu festivalu Hrachovka.

(Level B)

Autor: | Zveřejněno: 13.6.2006 19:17:44

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně