affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

V PODZÁMČÍ BUDE ZASE ŽIVO(T)

Kulturní festival Život na zámku XI. bude již podruhé organizovat občanské sdružení Prádelna v areálu Starého pivováru v Rosicích u Brna.

Život na Zámku

V pátek 23. 6. od 20. 00 hod. se v programu se představí skupiny Hadry z těla, Rudé kostry a Don Juan disco. V sobotu 24. 6. bude program probíhat již od 18.00 hod. za účasti skupin: B-Complexx, Nonsense, Annies Trip, Mashy Muxx, Animé a slovenských hiphoperů Flaps. Závěr hudební produkce bude patřit DJ Saykovi. Po oba dva festivalové dny bude probíhat projekce krátkých autorských filmů. V sobotu dopoledne bude areál volně přístupný a v odpoledních hodinách bude možno shlédnout studentské divadelní představení.

Festival bude i v letošním roce benefiční. Jeho výtěžek poputuje na rekonstrukci objektu bývalého pivovaru a jeho přebudování do podoby multifunkčního kulturního zařízení.

Život na Zámku je součástí projektu kulturního léta na Starém pivováru v Rosicích nazvaného Vlnobití, jež probíhá od dubna do září 2006. Kromě ekovíkendu na říčce Bobravě zde také proběhlo sochařské sympozium jehož výsledkem je stavba lodi - stěžejní kulisy nově připravovaného představení Prádelny Hovory ryb. Netradiční plavidlo bude pivovarské zahradě vévodit celé léto, v průběhu kterého se zde uskuteční mnoho zajímavých kulturních akcí. program Vlnobití najdete na webu.

Text: Lukáš Volánek Foto: Michal Eliáš

Autor: | Zveřejněno: 14.6.2006 11:12:02

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně