affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

EXPO MOKRÁ 2006

Včera byl zahájen VI. Mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl a úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2006, který probíhá až do soboty 17. 6. v kamenolomu Českomoravského cementu v Mokré u Brna.

Jedná se o jeden z největších veletrhů tohoto druhu ve střední a východní Evropě, kdy můžete vidět tyto stroje v pohybu přímo v jejich přirozeném prostředí. Veletrh EXPO si za dobu svého konání získal věrné vystavovatele i návštěvníky v tuzemsku a vydobyl si rovněž dobré zahraniční renomé. V letošním roce zde vystavuje kolem 160 vystavovatelů z členských zemí EU i z dalších zemí ( Turecko, Indie atd.). Mimo jiné jsou zde i vystaveny přihlášené projekty do soutěže Zelený most a práce studentů Střední průmyslové školy kamenická a sochařské Hořice. Záštitu nad veletrhem převzal ministr průmyslu a obchodu Ing. Milan Urban, primátor města Brna PhDr. Richard Svoboda a náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Ing. Václav Horák.

Letos poprvé také veletrhu předcházel I. ročník mezinárodní konference Těžba životní prostředí ve střední Evropě , konaný 12. - 13. 6. 2006 v Brně.

(Chani)

Autor: | Zveřejněno: 15.6.2006 13:20:05

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně