affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

PLUTO POKŘTÍ DESKU NA FLÉDĚ

Těsně předtím, než Pluto vstoupil do vily VyVolených, stihl představit své debutové album Čokl Mikymauza.

Plakát na křest Plutova alba

To nahrál ve studiu Paranormalz během jednoho roku poté, co bezkonkurenčně zvítězil na prvním ročníku soutěže Utkej se v rapu. Album je z větší části česky rapované, o cizojačný hiphop se stará i Plutova sestra Madalena, známá ze soutěže SuperStar.

Madalena as Madd Mady bude na brněnském křtu na pódiu, kde uslyšíte například ještě místní trojčlennou formaci Swazaarm. Hiphop ale nebude jedinou atrakcí celého večera. Každý návštěvník získá příležitost účastnit se tomboly o ceny v hodnotě 10 000 korun. Ceny můžete projet na www.SpHy.cz. Ale ani Plutem, ani Madalenou a ani tombolou večer na Flédě nekončí.

Na pódiu se předvedou i dj SmoG (Syndrom Snopp), pyšnící se snad největší sbírkou desek v ČR, nebo dj Mirror, jehož vypilovaná technika scratchingu rozhodně stojí za poslech. Cena celého večera činí 80 korun v předprodeji (Balance Shop, OC Vaňkovka, Nugget Shop, Horsefeathers, Queens, nebo přímo na Flédě) a cena na místě je rovných 100kč. Budete-li mít chuť získat za speciálních podmínek Plutův debut, můžete ho mít za neuvěřitelných 150 korun. Závěrečné shrnutí je tedy následující > 14.7., brněnská Fléda, křest Plutova debutu s hosty Madalenou, Swazaarmem, SmoGem a Mirrorem. Předprodej 80kč, na místě stovka.

pá 14.7. MC PLUTO
křest CD " Čokl Mikymauze"
support: Swazaarm, Madalena as Madd mady, DJ SMog, Mirror
Vstup: 80/100,- Start: 21.00

(Tomáš Ondráček/Level B/Fléda)

Autor: | Zveřejněno: 13.7.2006 14:31:09

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně