affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

„ROCKING FREQUENCY" DJ JAVASE

DJ Javas právě vydává u amerického hudebního vydavatelství Decibel NYC Records autorskou skladbu „Rocking Frequency“ ...

„Rocking Frequency“

DJ Javas právě vydává u amerického hudebního vydavatelství Decibel NYC Records autorskou skladbu „Rocking Frequency“ přicházející na trh v podobě digitálního singlu, který je možné od 31.10. 2006 zakoupit a stáhnout na všech populárních hudebních serverech jako jsou například:

Harlem Hustler Thumpin Frequency Mix skladby „Rocking Frequency“ obstaral sám provozovatel labelu mistr The Undah Dub, pod jehož křídli se vyhřívají jména jako : Alex Celler, Alison Crockett, DJ Timeline, Male Model Machine, nebo třeba zpěvák Grier. U labelu Decibel NYC Rec najdete hudební rozsah od deep house, progressivu a electra, až po klasické vokálové hitovky. Pokud tedy patříte mezi příznivce těchto stylů, máte možnost nahlédnout do seznamu undergroundových tracků a nemusíte být zrovna Dj.

Po té co Javas remixoval skladbu „I didn’t say It“ u Decibel NYC Records a skladbu „One Day“ na labelu PE!music je „Rocking Frequency“ dalším studiovým počinem tohoto brněnského Dje.

Poslouchej tracky na:

DJ Javas

Autor: | Zveřejněno: 5.11.2006 17:53:18

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně