affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE

bývalý náměstek ministra kultury a populární TV moderátor, především však skvělý legendární zpěvák letos vydal po mnoha letech nové CD „Poprvé naposledy"...

Vanocni koncert

...a obnovil kapelu se kterou vydal v 80. letech jedno z vůbec nejlepších alb tuzemské rockové historie „Kolej Yesterday“. Sestava složená ze špičkových muzikantů (Andršt, Hrubý…) však odehraje pouze turné k novému albu v tomto roce a bude zřejmě opět rozpuštěna. Proto bude vánoční koncert jednou z posledních příležitostí M. Prokopa a Framus Five naživo shlédnout. Jeho listopadový koncert k šedesátinám v pražské Lucerně byl vyprodán!

– ROMAN DRAGOUN & FUTURUM – Loňské vánoce s ním jeho hity zpívalo celé Semilasso, letos oslavil velkolepými koncerty v Praze a Brně padesátiny.A na vánoce s ním mj. přijdou zahrát několik nejznámějších hitů z dvojalba skupiny PROGRES „ Třetí kniha džunglí“ hosté, kmenoví členové PROGRES, Zdeněk Kluka a Pavel Pelc.

Předskupina ULTRAZVUK zde pokřtí své první CD „Optimum music“.

50,- Kč z každé vstupenky půjde stejně jako loni onkologii Fakultní nemocnice U sv.Anny v Brně, vybranou částku převezme opět ředitel nemocnice přímo na podiu Semilassa.

Autor: | Zveřejněno: 19.12.2006 20:21:46

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně