Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

TATABOJS NA FLÉDĚ

Tatabojs ještě před vydáním jarního zbrusu nového alba se rozhodli vyjet na pár koncertů, kterými chtějí svým fanbouškům dát ten nejlepší dárek.

Tatabojs

Poté, co začnou na své domácí Deltě, se přesunou do Brna, kde vás pod názvem "Nesu nesu koledu, upad jsem s ní na Flédu" čeká ve výše jmenovaném klubu nejen vystoupení naše, ale též koncert Hm... , kde mj. působí (a velice příznivě) bývalý kytarista T/B Marek Doubrava.

“Koncerty jsou koncipovány klubově, což znamená, že nebudeme mít žádnou velkou scénu ani projekce, ale třeba kytary si berem. Plus kvalitní světla (všechno uvidíte) a skvělý zvuk (opravdu nás uslyšíte). Kromě starých i starších písniček, se vám chystáme zahrát i pár zbrusu nových , které jsou tak nové a z takového brusu, že doufáme, že je nespletem.“ komentuje Mardoša toto „minitour“.

“Všechny tři koncerty budou pro nás navíc významné tím, že na nich s námi naposledy uvidíte Klárku v pozici "neustálého hosta". Klárka se totiž z vzácného hosta stane hostem ještě vzácnějším, až mizivým. Po všech těch letech s T/B v dodávce by ráda více času trávila doma, případně v práci. Což je víc než pochopitelné a o to více se budem těšit na speciální akce kdy se potkáme. A co může být speciálnější akce než předvánoční koncerty?“ doplňuje Mardoša.

Autor: | Zveřejněno: 19.12.2006 20:25:06

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně