affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

MIŠÍK A ETC SLAVÍ 60TINY

8. března oslaví legenda českého rocku Vladimír Mišík své 60. narozeniny – oslavy výročí proběhnou na speciálním turné

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od 60. let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí. 8. března 2007 oslaví 60. narozeniny – oslavy neproběhnou na jednom monstrózním koncertu, ale na poctivém turné čítajícím přes 20 koncertů. Turné je nazváno jednoduše VLADIMÍR MIŠÍK „60“.

Na koncertech bude Vladimír Mišík doprovázen svojí kapelou ETC…, která již několik let vystupuje v ustálené sestavě: Jan Hrubý – housle, Jiří Veselý – basa, harmonika, Jiří „Zelí“ Zelenka – bicí, zpěv, Pavel Skála – kytary, zpěv, Jan „Kulich“ Pokorný – kytara. Oslavenci na turné přijede popřát i celá řada hostů – na koncertech se prostřídají muzikanti a zpěváci: bývalý dlouholetý člen kapely Jaroslav „Olin“ Nejezchleba, souputníci a písničkáři Vlasta Třešňák, Vladimír Merta, na některých koncertech i hudební kolega Radim Hladík i s kapelou Blue Effect.

Turné završí koncert 6. června v pražském divadle Archa. Koncert, kde sestava hostí bude rozšířena o další zajímavá jména (Marek Eben, Petr Skoumal…) bude zaznamenán pro účely DVD.

Vladimír Mišík oslavil před 2 lety s kapelou ETC 30 let. Muzikanti pod značkou ETC však začali vystupovat v roce 1974. Vladimír Mišík s kapelou ETC přes mnohé personální změny a dvouletý zákaz činnosti v 80. letech koncertuje dodnes. Do roku 2004 vydal Vladimír Mišík & ETC… 10 řadových alb a několik dalších kompilací.

Vladimír Mišík „60“
Vladimír Mišík & ETC
Hosté: Radim Hladík & BLUE EFFECT, Vlasta Třešňák, Vladimír Merta, Jaroslav „Olin“ Nejezchleba,

Brněnský koncert proběhne 8. března!

(KS Omega)

Autor: | Zveřejněno: 30.1.2007 20:48:00

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně