affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

LETNÍ KINO ŠPILBERK

hlasujte o film, který chcete aby se promítal a vyhrajte vstupenky


 


 

 


 

 


 

Už za pár týdnů nás čeká třetí ročník letního kina Špilberk. Zase společně strávíme několik teplých večerů na patrně nejromantičtějším místě brněnského hradu, na jeho baště. A nejen to, diváci, kteří na špilberském letním kině už byli, určitě potvrdí, že například kolektivní cesta do kasemat na WC dělá z tohoto kulturního podniku dobrodružnou výpravu.

Podobně jako v minulých ročnících máte i letos příležitost v internetovém hlasování si sami určit, jaké filmy byste chtěli v letním kině vidět. Vybírat můžete z nabídky tří desítek titulů ty, které by vám stály za to vyšlápnout si každý prázdninový pátek nebo sobotu nahoru nad město a podívat se na ně.

Zaujme vás hodně černá animovaná Mrtvá nevěsta Tima Burtona, nebo moralita Věry Chytilové Kopytem sem, kopytem tam z časů, kdy byli Tomáš Hanák a David Vávra idoly svazaček? Možná dáte přednost klasice v podobě Hitchcockova Na sever severozápadní linkou nebo budete raději inhalovat atmosféru Londýna 60. let minulého století v Antonioniho Zvětšenině? Možná dáte přednost hudebním filmům, které vznikly podle úspěšných divadelního her Balada pro banditu nebo Kdyby tisíc klarinetů. Nebo spíše oceníte svěrákovský humor ve filmech Kulový blesk, Jára Cimrman ležící, spící či Rozpuštěný a vypuštěný? Nechceme to přivolávat, ale nebylo by kouzelné prožít si v reálu na letním kině závěrečnou scénu filmu Trhák? Máte možnost, je v nabídce také.

S hlasováním příliš neotálejte, máte na ně čas jen do půlky června. Filmy, které získají nejvíce vašich hlasů, na Špilberku skutečně promítneme a vylosovaní tři účastníci naší ankety navíc získají dvě volné vstupenky na představení podle vlastního výběru. Výsledek hlasování i jména výherců naleznete v druhé polovině června na těchto stránkách. Těšíme se s vámi nashledanou na jediném letním kině v centru Brna.

 

hlasujte zde : http://www.kinoartbrno.cz/?stranka=letni_kino

Autor: | Zveřejněno: 8.6.2007 1:54:33

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně