affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Vaňkovka chce pohltit Tesco u nádraží

Mezi dvěma obchodními obry v centru města Brna právě probíhají námluvy. Galerie Vaňkovka v ulici Dornych by se totiž ráda rozšířila. A jednou z možností, o které její vedení uvažuje, je koupě blízko stojícího obchodního domu Tesco u hlavního nádraží.

„Jsme spokojení s tím, jak obchodní centrum funguje, a hledáme další prostory,“ potvrdil informaci Josef Wiedermann z managementu nákupních center, která provozují a spoluvlastní Vaňkovku.

Konkrétnější být nechtěl. „Jsme zatím ve fází jednání, je to jedna z úvah, máme sice i jiné možnosti, kam rozšiřovat. Ale tahle strana směrem k Tesku nás zajímá,“ přiznalWiedermann.

Tesco svůj obchodní dům prodávat nechce Zájem ze strany Vaňkovky o koupi sousedního Teska není žádná novinka, je dlouhodobý. „Jednání se teď směřují k podepsání smlouvy o smlouvě budoucí,“ prozradil informovaný zdroj z blízkosti obou nákupních center.

Vedení sítě Tesco ale včera nechtělo prostřednictvím své mluvčí potvrdit ani to, jestli s Vaňkovkou o prodeji svého obchodního domu -ve výhodné poloze hned vedle centra města - vyjednávají. „Naše Tesco v ulici Dornych nehodláme prodávat, takový zájem naší strany rozhodně není,“ sdělila mluvčí Jana Matoušková, která nevěděla ani o tom, že by probíhala jakákoliv jednání o podobném plánu.

 zdroj: mfdnes (idnes.cz)

Autor: | Zveřejněno: 19.1.2008 22:06:46

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně