Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Uličný: Chceme potvrdit body z Teplic

Spekulace, že nadcházející zápas je pro něho osobně velmi prestižní důrazně odmítá trenér fotbalistů 1. FC Brno Petr Uličný. Jeho tým totiž v neděli od 15:00 hodin přivítá na Srbské Sigmu Olomouc, kde kouč Brna hrával i trénoval, navíc v Olomouci bydlí.

"To by pro mě muselo být takto prestižní každé druhé utkání. Vždyť už jsem trénoval myslím osm našich prvoligových klubů. Vemte si třeba zápas v Plzni. Ten by také pro mě mohl být mimořádný, protože jsem tam hrál i trénoval, ale my jsme tam prohráli po hrozném výkonu. Pro mě je to stejné, jako by tu hrálo třeba Kladno," říká Uličný.

Nicméně náboj moravského derby utkání určitě má.

"Je to sice derby se vším všudy, ale to si moc nesmíme připustit k tělu a připravit se jako na každé jiné ligové utkání. Uděláme všechno proto, abychom vyhráli a potvrdili vítězství z Teplic," zdůraznil a upozornil, že jeho mužstvo čeká velmi těžký soupeř, který má druhou nejlepší ligovou obranu.

"To určitě není náhoda. Obranu má Olomouc opravdu vynikající, což potvrdila a i v posledním zápasu se Spartou. Naši hráči musejí být na utkání stoprocentně koncentrovaní a musíme podat týmový výkon, jak tomu bylo v předcházejících utkáních se Slavií a v Teplicích," říká Uličný.

Brněnský trenér stále nemůže počítat se zraněnými útočníky Tomášem Doškem, Jaroslavem Borákem a Josefem Šuralem. "Tomáš už trénuje, ale na Olomouc ještě k dispozici nebude. Já doufám, že v Jablonci už ano," řekl Uličný a naznačil, že vítězná sestava se nemění.

"Ano, velké změny asi nebudou, ale určitě se do základu vrátí Marek Střeštík. Sestavu si musím ještě nechat projít hlavou," nechal si v tomto směru otevřená vrátka a věří v podporu domácího publika.

"Chtěl bych pozvat diváky. Myslím, že ve tři hodiny odpoledne je pro ně velmi dobrá doba. Podle zpráv má být i slušné počasí a lákat může i ten náboj derby. Za hráče mohu slíbit, že na hřišti nechají duši," věří Uličný.
************************************************************************************

OPATŘENÍ PRO ZÁPAS SE SIGMOU OLOMOUC

Vzhledem k zařazení utkání 20. kola 1. Gambrinus ligy 1. FC BRNO - SK SIGMA OLOMOUC (hraje se 9. března 2008 od 15:00 hodin) Policií České republiky do kategorie maximálně rizikových budou na Městském fotbalovém stadionu Srbská i v jeho okolí před a při utkání provedena některá bezpečnostní a organizační opatření.

Fanoušků domácího týmu se týká zejména přístup na západní tribunu, který nebude možný ulicemi Purkyňova a Červinkova. Do sektorů H, I, J, K, L, M, N a O se fanoušci dostanou jen z ulice Srbská, tedy s příchodem kolem smyčky v konečné zastávce trolejbusu č. 32. Vchody i pokladny u těchto sektorů budou fungovat jako obvykle.

Děkujeme za pochopení.


VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA http://www.1fcbrno.cz/

Autor: | Zveřejněno: 7.3.2008 11:05:51

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně