Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

HASIČI vs. VÍTR

 V souvislosti s poryvy větru hasiči ve středu a dnes dopoledne v Jihomoravském kraji zatím vyjížděli k 11 zásahům. Více najdete v článku.

Uvolněný plech na střeše domu ohrožující chodce ve středu odpoledne zajišťovali v Bratislavské ulici v Brně, další uvolněný a nebezpečný plech hasiči - lezci odstranili se střechy domu v ulici 22. dubna v Mikulově na Břeclavsku. V Brně byli dnes ráno povoláni do Voříškovy ulice v sídlišti Kohoutovice k uvolněné tepelné izolaci panelového domu. Protože náprava poškozeného zateplení vyžadovala odborný zásah, hasiči místo ohraničili výstražnou páskou a upozornili majitele domu, aby si k opravě zajistil stavební firmu.

K odstranění stromů vyvrácených na vozovku hasiči ve středu odpoledne vyjížděli na Blanensku k novohradskému tunelu u okresního města a dnes brzy ráno do obce Žďárná.

Na Hodonínsku odstranili včera v podvečer přelomený smrk z vozovky ulice Štěpnice v okresním městě, strom přes polovinu vozovky před 22. hodinou pořezali a odstranili z komunikace v ulici Zálesí v Znojmě. Na Vyškovsku dnes krátce po 5. hodině vyjížděli k vyvrácenému stromu u obce Podivice.

Na Brněnsku hasiči včera v podvečer v Komenského ulici Židlochovicích odčerpali menší vodní lagunu, kterou vytvořil silný déšť a voda ohrožovala sousední rodinný dům. V Podolí jednotka dobrovolných hasičů na žádost starosty pročistila ucpané okapy střechy mateřské školy. V Tyršově ulici v Pohořelicích dnes dopoledne hasiči s pomocí automobilového žebříku pořezali zhruba 15 metrů vysoký smrk. Strom vítr nalomil a nakloněný kmen s větvemi ohrožovaly střechu zdejší sokolovny.

Autor: | Zveřejněno: 13.3.2008 11:03:22

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně