affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Nový časopis pro absolventy PEF MZLU v Brně

Provozně ekonomická fakulta MZLU v Brně „vypustila do světa" nový časopis s názvem @PEF, který přináší spektrum informací o dění na fakultě i celé univerzitě a zajímavé a oboustranně užitečné možnosti spolupráce pro její absolventy a partnery.

Obsah tvoří rozhovory a příspěvky seznamující aktuálně např. s podrobnostmi vzniku nezávislé studie týmu pracovníků PEF o zavedení eura, která koncem ledna rozvířila hladinu mediální pozornosti. Prostor zde získaly i zajímavé výsledky výzkumného projektu REFLEX, který se pokusil nalézt odpověď na úspěšnost uplatnění absolventů několika vysokých škol s ekonomickým zaměřením v ČR v praxi a další. „Hlavním cílem ovšem je, aby časopis usnadnil komunikaci s našimi absolventy, neboť o ni velmi stojíme," zdůraznila prof. Jana Stávková, děkanka fakulty, „rádi bychom jich co nejvíce přivítali v našem nově vzniklém Klubu absolventů."

Název časopisu vysvětlila Ivana Rusková, jedna z členů redakce: „Hledali jsme něco, co by jasně a jednoduše prozradilo účel periodika. Označení @PEF v anglické terminologii znamená totiž v překladu do češtiny „na PEF". Tím jsme chtěli vyjádřit hlavní cíl našeho časopisu."

Vznik periodika je spojen s rozvojem činností oddělení Public relations na Provozně ekonomické fakultě (PR PEF), které se začalo formovat koncem akademického roku 2006/2007. Toto oddělení usiluje o rozvoj vztahů s veřejností a je svým způsobem originální, neboť vzniklo z aktivity samotných studentů a jsou to právě studenti PEF, kdo tvoří tým jeho pracovníků.. Samotný časopis a více informací naleznete na adrese: http://www.pef.mendelu.cz/pr

Autor: | Zveřejněno: 19.3.2008 18:30:56

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně