Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Muž zemřel pod koly vlaku

Za nejasných okolností dnes (2.4.) zemřel muž pod koly vlaku v Zastávce u Brna. Krátce po sedmé hodině ráno oznámil strojvedoucí vlaku výpravčímu v Zastávce, že před nádražím leží v kolejišti tělo člověka, kterého zřejmě srazil některý z předchozích vlaků.

Mezi kolejemi leželo tělo dvaačtyřicetiletého muže ze Znojma. Muž zraněním na místě podlehl. Za jakých okolností ke kolizi došlo a který z vlaků muže srazil, zůstává prozatím otevřenou otázkou, kterou se společně snaží zodpovědět jak policisté, tak pracovníci drážní inspekce. Podle dostupných informací se dvaačtyřicetiletý muž střetl s vlakem již podruhé. Z první srážky v osmnácti letech vyvázl s úrazem ruky.

     Muž zřejmě doplatil na svou neukázněnost, kdy vstoupil do kolejiště na místě, kde je železniční trať přecházet zakázáno. Právě nerespektování zákazu a pohodlnost při zkracování cesty jsou jedním z častých důvodů zbytečných tragédií, ke kterým na železnici dochází. V blízkosti srážky je jak lávka pro pěší, tak na opačné straně železniční přejezd, vše vedoucí k vlakovému nádraží. Téměř na stejném místě zemřela na konci letošního února mladá žena ze Zbýšova.

Autor: | Zveřejněno: 2.4.2008 14:33:46

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně