affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

1.FC BRNO: Uličný asi zůstane u vítězné sestavy

Nedělní soupeř Brňanů ( Most ) potřebuje body k záchraně v soutěži a dá se čekat, že na Srbskou přijede s podobnou taktikou jako nedávno Kladno, které si z Brna odvezlo bod. Co od zápasu čeká brněnský trenér Petr Uličný?

"Nejsem nějakým zastáncem striktního dodržování nepsané fotbalové zásady, že vítězná sestava se nemění. Já stavím mužstvo podle momentální potřeby a soupeře, ale tentokrát opravdu není mnoho důvodů zasahovat do týmu, který hrál velmi dobře v Mladé Boleslavi. Takže tak na devadesát procent bychom měli nastoupit tak, jako v Boleslavi," netajil Uličný před nedělním zápasem 24. kola 1. Gambrinus ligy, v němž jeho tým přivítá na Srbské fotbalisty FK SIAD Most. Utkání má výkop v 17:00 hodin.

Brněnský trenér si nechal "otevřená vrátka", protože po zranění již může počítat s letní posilou stoperem Josefem Dvorníkem. Sádru ze zlomené ruky už sundali René Wagnerovi, takže ani jeho start není vyloučen. Na marodce tedy nyní Uličný má jen dlouhodobě zraněné mladé hráče Martina Kuncla, Tomáše Oklešťka, Jaroslava Boráka a Josefa Šurala.

"Takže čekám velmi těžkého soupeře a dá se předpokládat, že i Most k nám přijede s tím, co Kladno. Tedy s maximálně zabezpečenou obranou a pokusy o rychlé brejky. Kladenskou obranu jsme nedobyli a ztratili jsme dva body. Věřím, že se to nemůže opakovat a že výhrou potvrdíme vítězství v Mladé Boleslavi," řekl Uličný.

Brněnský kouč upozornil na solidní výkon mosteckých fotbalistů v Jablonci, kde tento tým byl k bodům blíž než před nedávnem jeho svěřenci.

"Most má možná ještě silnější tým než Kladno. V Jablonci sice prohrál, ale hrál velmi dobře. Především je třeba připomnět, že je to zkušený tým, což vyjadřují jména jako Johana, Gedeon, Pešír, cizinci Simpson a Webster a další,"
naznačil Uličný na koho své svěřence asi upozorní v přípravě na utkání.

Autor: | Zveřejněno: 4.4.2008 11:16:32

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně