affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

1.FC BRNO: Ani do Ďolíčku nepojede Uličný bránit

Uhrát bodový výsledek i ve druhém utkání po sobě na hřišti soupeře plánují fotbalisté 1. FC Brno před nedělním duelem v Praze s Bohemians 1905.

"Před zápasy v Českých Budějovicích a na Bohemce jsme si říkali, že čtyři body by byl solidní zisk. A teď máme tři," konstatoval jejich trenér Petr Uličný před dnešním dopolední tréninkem.

Brňanům by se samozřejmě více zamlouvala výhra, ale Uličný dobře ví, jak těžké bývá přehrát soupeře, který se zachraňuje v lize.

"My navíc jedeme na Bohemku v tom pro nás nejhorším období. Po výměně trenéra vyhrála v Mostě a je pořádně nažhavená. Určitě všem psychicky pomohlo, že mužstvo poskočilo na nesestupové místo. Takže nás čeká velice těžké utkání. Bohemka má velmi kvalitní kádr s řadou zkušených fotbalistů. V Mostě hrála výborně a doma má vynikají podporu publika. Tohle všechno ale musíme zvládnout a i bez Polácha a Trousila máme na to, abychom se nevraceli s prázdnou," potvrdil bodové plány Uličný.

Zmíněné největší opory jeho týmu Jan Trousil a Tomáš Polách nesmějí hrát pro trest za osm žlutých karet, který jim tímto zápasem vyprší. Brněnský trenér dál nemůže počítat s dlouhodobě zraněnými hráči Martinem Kunclem, Lukášem Marečkem, Martinem Živným, Tomášem Oklešťkem, Jaroslavem Borákem a Josefem Šuralem. Hrát zřejmě nebude ani Brazilec Elton Lira, který má potíže s břišními úpony. Naopak k dispozici by už měl být Marek Střeštík.

"Marek měl silně nakopnutý kotník, takže jsme ho nechali odpočívat a nehrál ani středeční pohárový zápas s Jabloncem. Myslím si, že na Bohemce už bude plně připravený hrát. Sestavu si musím ještě promyslet, ale jak už jsem řekl, jedeme bodovat v jakémkoliv složení. A nebudeme bránit remízu... Jsme blízko ke splnění předsezónního cíle a nemůžeme spoléhat jen na pohárovou cestu," zopakoval trenér Brna.

 

 

Autor: | Zveřejněno: 18.4.2008 14:20:56

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně