affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

PEF MZLU v Brně – První ročník veletrhu pracovních příležitostí slaví úspěch

Studenti Provozně ekonomické fakulty MZLU v Brně měli poprvé jedinečnou možnost setkat se se zástupci firem na veletrhu pracovních příležitostí JOBFAIR PEF 2008. Ten se uskutečnil přímo v areálu budovy Q.

Je častým jevem, že naše představy a očekávání se od reality značně liší. Některá zaměstnání působí velmi prestižně a atraktivně, zatímco ve skutečnosti jde spíše o nezáživnou rutinu, která postrádá prostor pro seberealizaci, a naopak. Proto se PR oddělení PEF rozhodlo uspořádat setkání zástupců firem prostřednictvím veletrhu pracovních příležitostí přímo v prostorách školy a zprostředkovat tak studentům s nimi přímý kontakt.

Návštěvníci veletrhu tak získali jedinečnou možnost setkat se přímo se zástupci firem z oboru finančnictví, poradenství, marketingu, grafického designu, personalistiky a dalších. Kontaktů však mohli využít i studenti, kteří hledají témata pro své bakalářské či diplomové práce. PR oddělení PEF si od veletrhu slibuje posílení spolupráce s podnikatelskou sférou i v řadě dalších oblastí. Vzhledem ke kladným ohlasům z řad zástupců jednotlivých firem, ale i z řad studentů, by JOBFAIR PEF 2008 mohl mít pokračování již na podzim toho roku.

První ročník veletrhu JOBFAIRE PEF 2008 se konal 30. 4. 2008 v budově Q za účasti 14 firem, které působí jak na českém, tak i zahraničním trhu.

* AIESEC
* AWD Česká republika s.r.o.
* Business Development s.r.o.
* Business Process Solutions s.r.o.
* CAMPI
* CSOB - Československá obchodní banka, a. s.
* Deloitte Czech Republic
* Ernst & Young
* Finanční řiditelství v Brně
* IBM
* INSPIRE CZ s.r.o.
* Mediaservis s.r.o
* Omega Design, s.r.o.
* Solutions Driven s.r.o.

 

Autor: | Zveřejněno: 26.5.2008 10:59:54

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně