affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

XVI. výroční sjezd České kardiologické společnosti

Ve dnech 24. - 27. května proběhl na brněnském výstavišti již XVI. Výroční sjezd České kardiologické společnosti, který je největší odbornou akcí pořádanou v České republice.

Letos se jí zúčastnilo přes 4000 lékařů a zdravotních sester. Tato akce má velký význam v širokém předávání nových výsledků výzkumu a klinických zkušeností. Součástí sjezdu je i rozsáhlá prezentace farmaceutických a přístrojových firem, nakladatelství a spolupracujících odborných společností. Celkem vystavovalo v pavilonu A1 63 vystavovatelů. Ze zahraničních hostů se sjezdu zúčastnili prof. Huber z Rakouska, prof. Erol z Turecka, prof. Noč ze Slovinska, prof. Forster z Maďarska, prof. Hamet z Kanady, prof. Lüderitz z Německa a další.

Sjezd ČKS má především postgraduální charakter, kdy hlavní náplň tvoří bloky pracovních skupin společnosti a volná sdělení.

Pro účastníky kongresu je každoročně připraven i doprovodný kulturní a společenský program a pobyt na kongresu je tak pro ně nejen zdrojem informací, ale také příjemným kulturním zážitkem.

V příštím roce se uskuteční další ročník kardiologického sjezdu opět v Brně, tentokráte 10 - 13. května. Těšíme se na viděnou.

Autor: | Zveřejněno: 27.5.2008 11:20:33

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně