affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Nereagoval ani na čtyři varovné výstřely

Dnes po půlnoci prováděla hlídka Pohotovostní motorizované jednotky hlídkovou činnost v ulici Řípské. Kolem projelo vozidlo Opel Astra, které se hlídka vzhledem k rychlosti a technickému stavu rozhodla zastavit. Řidič vozidla však na znamení k zastavení nereagoval a naopak zrychlil.

Strhla se dramatická honička. Řidič pokračoval na kruhový objezd ve Slatině a poté dále směrem z města. Jel velice agresivní jízdou i mimo vozovku. Odbočil vlevo směr obce Jiříkovice. Řidič nereagoval ani na další opakované výzvy a čtyři varovné výstřely. Až před obcí Kobylnice náhle snížil rychlost a tohoto okamžiku policisté využili. Dvaadvacetiletého řidiče zablokovali a i přes odpor spoutali. Ve vozidle seděl ještě devatenáctiletý mladík a sedmnáctiletá dívka. Trojice skončila na služebně. Z dalšího šetření policisté zjistili, že mladík má vyslovený zákaz řízení až do září roku 2009.

Pravděpodobně ho čeká obvinění z trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí a řízení vozidel bez řidičského oprávnění.

Autor: | Zveřejněno: 19.6.2008 17:30:43

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně