affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Informace DPMB

 - GRAND PRIX - doprava na Masarykův okruh
 - Výluka trolejbusů do Šlapanic

GRAND PRIX - doprava na Masarykův okruh

Ve dnech 15. - 17. srpna 2008 bude doprava návštěvníků MS silničních motocyklů v areálu Masarykova okruhu zajištována příležitostnou autobusovou linkou 400 v trase Mendlovo náměstí - Svážná - Bosonohy, Pražská - Troubsko, Veselka - Popůvky, Vintrovna - Kývalka, spojovací - Automotodrom, smyčka Start. Linka bude v provozu vždy od 6.30 do 21.00 hodin (v neděli pouze do 18.00 hodin). Maximální interval na lince je 30 minut, v době přepravní špičky však bude zkrácen na 2-5 minut. Přeprava cestujících na lince 400 je bezplatná. 

- Na lince 400 budou v jízdním řádu nově garantovány odjezdy zajištované nízkopodlažním vozidlem.

Pro návoz návštěvníků z kempů Ostrovačice a Žebětín k závodišti budou v provozu dvě zvláštní linky autobusů s označením X v trasách Ostrovačice, parkoviště - Ostrovačice, kemp - Hájenka Na Šípu - Automotodrom, Start a Žebětín, parkoviště - Žebětín, nad parkovištěm - Žebětín, kemp - Tribuna D - Automotodrom, tribuny A, B. Tyto linky přepraví cestující rovněž zdarma a budou v provozu vždy jen od 7 do 13 hodin. Pro odvoz návštěvníků po skončení závodu z důvodu uzavření komunikací nebudou kyvadlové linky X k dispozici!
Z důvodu zvýšeného nájezdu osobních vozidel na parkoviště v Žebětíně a s tím související dopravní omezení nebude autobusová linka 52 v neděli 17. srpna v době od 8 do 17 hodin obsluhovat zastávky Ríšova a Helenčina . Po skončení závodů (pravděpodobně po 15.hodině) budou na linku 52 řazeny z Křivánkova náměstí posilové spoje směr Mendlovo náměstí i Bystrc, ZOO.

****************************************************************** 

Výluka trolejbusů do Šlapanic

Z důvodu revize měnírny ve Šlapanicích bude ve čtvrtek 14. srpna 2008 od 9 hodin do ukončení prací (předpoklad do 13 hodin) vyloučena trolejbusová doprava v úseku Černovičky - Šlapanice, Kalvodova. Trolejbusová linka 31 bude po dobu výluky v provozu pouze v úseku Hlavní nádraží - Černovicky (vozovna).
Náhradní doprava bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x31 v úseku Černovičky - Šlapanice, Kalvodova. Přestup mezi trolejbusy linky 31 a autobusy linky x31 bude v obou směrech organizován u vjezdu do vozovny trolejbusů.

Změna zastávky:
Vlárská směr Černovičky - pro autobusy náhradní linky x31 přeložena do ulice Vlárské k zastávce linky 75.


Další informace najdete na www.dpmb.cz

Autor: | Zveřejněno: 12.8.2008 12:44:52

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně