affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

V Ostravě stejně jako proti Liberci

S velkou pravděpodobností nastoupí fotbalisté 1. FC Brno v sobotu v Ostravě proti Baníku ve stejném složení, v jakém deklasoval v neděli Liberec. Zranění stopera Josefa Dvorníka, které si přivezl z Příbrami, se ukázalo být vážnější než zněla původní diagnóza.

Nezměněný zůstává počet dlouhodobých marodů, hrát stále nemohou brankář Martin Lejsal, Martin Kuncl a Elton Lira.

Trenér Petr Uličný ani nemá důvod zasahovat do složení týmu. Martin Živný dal na Dvorníkově místě vzpomenout na lepší časy své kariéry, a také na ostatních postech odvedli hráči výborné výkony. Na ně chtějí navázat i v Ostravě, přičemž Uličný připomenul i loňský zápas na Bazalech, který Brno  prohrálo 1:2 Magerovou brankou tři minuty před koncem.

„Na Bazaly jedeme s odhodláním podat tak dobrý výkon jako loni, ale s lepším
výsledkem," zdůraznil Uličný, který nechtěl zvlášť vyzvedávat přednosti Baníku.
„Především je to silné mužstvo s kvalitními hráči na všech postech. Baník má zcela oprávněně ty nejvyšší ligové ambice a nic na tom nemění ani to, že v minulém kole prohrál v Jablonci," konstatoval Uličný.

Navíc do již tak nabitého kádru Ostravy dnes oficiálně přibyl zkušený baníkovský odchovanec Tomáš Galásek.

„Určitě je to posílení mužstva. Galásek má odehráno moře zápasů v ligových soutěžích i v reprezentaci. Baníku určitě má co dát. Může tu být ale otázka, jak se sehraje s mužstvem, jak do něj zapadne. Pro nás se Galáskovým příchodem nic nemění. Respektujeme jeho sílu i osobnost, ale my chceme na Bazalech hrát svoji hru s úspěšným výsledkem," zdůraznil Uličný.

Uličného mužstvo má zítra dopoledne volno a po odpoledním tréninku vyrazí do Ostravy. Utkání na Bazalech se hraje v sobotu od 19:00 hodin.

Autor: | Zveřejněno: 14.8.2008 17:24:21

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně